סייברלינק פאוור דירקטור - סקירת תוכנה

CYBERLINK power director היא תוכנת עריכה אינטואיטיבית, מהירה ונוחה לשימוש באופן מדהים, אך היא לא מעניקה לנו כלים לעריכה מקצועית כמו שאר המתחרים. אם תרצה להשתמש בתוכנה על מנת ליצור סרטון ביתי נחמד אז סייברלינק תעשה את העבודה. תוכנת העריכה של סייברלינק מעולה לעריכת סרטונים שצולמו בנייד או ליצירת מצגת שקופיות, תוכנה זו עושה היא בין המהירות ביותר במונחים של עיבוד הסרטון ובעלת ממשק נוח לכל המשתמשים בכל הרמות.

אופציות מעניינות ב -CyberLink-PowerDirector:
*למידת התוכנה לוקחת זמן מועט למדי וללא קשיים וניתן להתחיל ליצור סרטונים בקלות, הממשק נראה כך:
cyberlink power director
*ממשק התוכנה ידידותי למשתמש והופך חווית חיפוש הכלים הנדרשים לעריכה לפשוט יותר.
*תבניות לעריכת וידאו מובנות בתוך התוכנה המאפשרות אפילו למשתמש הכי מתחיל ליצור סרטונים שלמים או מצגת שקופיות בדקות בודדות.
*עריכת סרטונים ב360 מעלות גם אופציה קיימת וקלה ופשוטה כמו עריכת סרטונים רגילים.
 הפיצ'רים המובנים בתוכנה:
*עריכת מסך ירוק– אם אתה יוצר תוכן, עורך סרטים או מנהל רשתות חברתיות, הפיצ'ר הזה יעשה לך פלאים. אפשר להשתמש במסך הירוק ברקע של הסרטונים שלך ולהחליף את המסך המשעמם ברקע עוצר נשימה לבחירתך בתוכנת העריכה. אתה יכול ליצור אפקטים מיוחדים ולהפוך את הדמיון שלך למציאות. הצעדים להחלפת הרקע הם די פשוטים אך התוצאה הסופית תהיה מרהיבה.
 *מעקב אחר תנועה– מעקב אחר תנועה היא חלק בלתי נפרד מעריכת וידאו מודרנית. ללא הפיצ'ר הזה קשה להמחיש את היצירתיות והיכולות שלך בעריכה. זה גורם לסרטונים שלך להיראות יותר מושכים ונעימים לעין הצופה. אפשר להוסיף טקסט, תמונות וכל מיני יצירות גרפיות אחרות לעקוב אחריהם או לדאוג שיעקבו אחר אובייקטים אחרים בפריים. מעקב אחר תזוזה זה פיצ'ר די קשה ליישום אך תוכנת העריכה של סייברלינק מצליחה לפשט אותו ולהפוך אותו לנגיש גם בשביל עורך הוידאו התחיל.
 *כותרות ותמונות– CyberLink PowerDirector נותנת לנו את האופציה להשתמש בשני סוגים של כותרות. כותרת בתנועה וכותרות אישיות. לכותרות בתנועה יש כמה תזוזות ואנימציות מיוחדות בשביל לגרום לסרטון להיות יותר מושך. יש כמה סגנונות לכותרות אלו ועליך לבחור את הסגנון המתאים ביותר לצרכים שלך. הכותרות האישיות ניתנות להתאמה אישית ומאפשרות לעורך בחירה אישית ביצירת הכותרת. הוספת אפקטים וכו'.
*מעברים ואפקטים– בתוכנת העריכה נוכל למצוא מעל 185 מעברים מיוחדים בגרסה החינמית, ובגרסה בתשלום אף יותר. יש אופציה גם של הוספת מעברים מותאמים אישית ואפשרות להוריד להוסיף לתוכנה משלכם. ניתן למצוא כמעט כל אפקט שקיים בספריית האפקטים של התוכנה. תוכל להוסיף אפקטים מגניבים לסרטונים שלך ללא מאמץ.
*מדיה מובנת– בתוכנה ניתן למצוא ספרייה ענקית של מוזיקה, תמונות, וצלילים ללא זכויות יוצרים המאפשרות לעורך להשתמש בהם אשר מקלות על העורך וחוסכות לו זמן יקר בחיפוש אחר מדיה מתאימה שניתן להשתמש בה בחינם.

 

עלות:
CyberLink-PowerDirector היא תוכנה לא חינמית אך היא מציעה לנו לנסות את התוכנה במלוא יכולתה למשך תקופה של 30 יום בחינם ובכך לבחון ולנסות את התוכנה ללא סיכון ואז להחליט אם ברצוננו לרכוש את התוכנה. כמעט כל הפיצ'רים הם בהישג יד בזמן השימוש בתקופה החינמית אך כל הסרטונים שתצרו יהיו עם לוגו של של התכונה בפינה התחתונה בצד ימין (סימן מים). המחיר של הגרסה הבסיסית היא 99.99$ והיא מספיקה לרוב האנשים, לאלו שרוצים להרחיק לכת קיימת גרסה האולטימטיבית בעלות של 129.99$. או החל מ4.33$ לחודש.
4/5

CyberLink PowerDirector 21 היא תוכנת עריכת וידאו המשתמשת בבינה מלאכותית (AI) כדי לבצע אוטומציה ולשפר רבות ממשימות העריכה. חלק מהתכונות המופעלות על ידי AI של PowerDirector 21 כוללות:

בחירת אובייקט: תכונה זו מאפשרת לך לבחור אובייקט בסרטון שלך ולהחיל עליו אפקט באופן אוטומטי. ה-AI יזהה את האובייקט הבולט ביותר בסרטון ויחיל עליו את האפקט. אתה יכול גם להשתמש בתכונה זו כדי ליצור מסכות לאפקטים שלך.
מעקב אחר תנועה של אובייקט: תכונה זו מאפשרת לך לעקוב אחר התנועה של אובייקט בסרטון שלך ולהחיל עליו אפקט. ה-AI יעקוב אחר תנועת האובייקט ויחיל את האפקט על האובייקט תוך כדי תנועה. זה יכול לשמש ליצירת אפקטים מיוחדים, כגון הוספת טשטוש תנועה לאובייקט או לגרום לאובייקט להיראות מרחף באוויר.
AI DeReverb: תכונה זו משתמשת ב-AI כדי להסיר הדהוד מהשמע שלך. הדהוד הוא ההד המתרחש כאשר גלי קול קופצים ממשטחים. זה יכול לגרום לשמע שלך להישמע בוצי ולא ברור. AI DeReverb יכול לעזור להסיר את ההדהוד הזה ולהפוך את האודיו שלך לצליל ברור יותר.
אפקטי גוף של AI: תכונה זו משתמשת בבינה מלאכותית כדי להחיל אפקטים מיוחדים על אנשים בסרטונים שלך. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בו כדי לגרום לאנשים להיראות צעירים או מבוגרים יותר, או כדי לשנות את צבע השיער שלהם.
החלפת שמיים: תכונה זו משתמשת ב-AI כדי להחליף את השמיים בסרטון שלך בשמים אחרים. זו יכולה להיות דרך מצוינת לשפר את המראה של הסרטון או לשנות את מצב הרוח של הסרטון.

אלו הן רק כמה מהתכונות המופעלות על ידי AI של CyberLink PowerDirector 21. תכונות אלו יכולות לעזור לך ליצור סרטונים בעלי מראה מקצועי בפחות מאמץ.

בנוסף לתכונות המופעלות על ידי AI, ל-PowerDirector 21 יש גם מגוון רחב של תכונות אחרות, כולל:

* תמיכה בעריכת וידאו 4K ו-8K
* מגוון רחב של כלי עריכה, כולל מעברים, אפקטים וכותרות
* היכולת לייצא את הסרטונים שלך למגוון פורמטים, כולל DVD, Blu-ray ואתרי שיתוף מקוונים

CyberLink PowerDirector 21 היא תוכנת עריכת וידאו רבת עוצמה שיכולה לשמש גם למתחילים וגם למקצוענים. התכונות המופעלות על ידי AI מקלות על יצירת סרטונים בעלי מראה מקצועי מבלי ללמוד טכניקות עריכה מורכבות.

Scroll to Top
דילוג לתוכן