סיקרנו והשווינו עבורכם חמש תוכנות מומלצות לעריכת וידאו שאתה חייבים להכיר, תוכנות העריכה המרוכזות כאן נמצאו מתאימות הן למתחילים והן למתקדמים וביניהן ניתן למצוא תוכנות עריכה מוכרות כמו (איך לא) פרימייר, ובנוסף תוכנות עריכה פחות מוכרות אך שאינן נופלות מהרמה הגבוהה שמציבה אדובי. ברשימה שלפניכם תוכלו למצוא תוכנה לעריכת תמונות חינם ובנוסף תוכנות לעריכת תמונות מקצועיות יותר בתשלום. בכל הקשור לעריכת תמונות מקצועית עדיין אין תחליף לעריכת תמונות במחשב ולכן הרשימה שלפניכם מציגה חמש תוכנות לעריכת תמונות במחשב :

photopea

: תוכנה חינמית לעריכת תמונות

5/5
reviews
Photopea היא תוכנת עריכה ייחודית – מעולם לא נתקלתי במשהו בדומה. זוהי אלטרנטיבה לפוטושופ שאתה פשוט פותח בדפדפן האינטרנט שלך, אין צורך להוריד שום תוכנה למחשב. גם הממשק וגם רשימת התכונות של Photopea יהיו מוכרים לכל מי שהשתמש בפוטושופ. למרות שאין לו את כל התכונות של עורך התמונות של Adobe ואחרים, Photopea עדיין נמצאת ברמה גבוהה ומספקת מספיק כלים לעורכי תמונות מתחילים-בינוניים . יש לה מספיק כוח ותכונות כדי למנוע ממשתמשים רבים לרכוש תוכנה לעריכת תמונות מקצועית יותר ובתשלום.
 
 עלות: Photopea לגמרי בחינם, עם כמה מודעות שעוזרות לתמוך בפיתוח שלה, אך המודעות אינן מפריעות לתהליך העריכה (תעשו טובה, תבטלו את חוסם הפרסומות). תוכלו לשדרג לחשבון פרימיום תמורת 9$ ל- 30 יום בתשלום חד פעמי (לא מנוי) כדי להסיר מודעות ולתמוך במפתח.

Adobe photoshop

: התוכנה הטובה ביותר לעריכת תמונות

5/5
reviews
PhotoShop התחילה את המהפכה לפני יותר מ-30 שנה, והאפליקציה פורצת הדרך של Adobe ממשיכה להיות התוכנה הטובה ביותר לעריכת תמונות שכסף יכול לקנות (או לשכור, ליתר דיוק). אם אתם צריכים עריכת תמונות בשכבות, טיפוגרפיה, מודלים תלת מימדיים, ציור ושפע של אפקטים, אתם צריכים את Photoshop. מעצבים וצלמים כאחד מוצאים את הכלים המתקדמים ביותר בPhotoshop. כלים ומסננים מופעלי בינה מלאכותית, החלפת שמיים, שליטה רבה יותר על קבצים המאוחסנים בענן ותצוגה מקדימה של דפוסים, כולם הופיעו בעדכון הגדול שפורסם בכנס Max של החברה. יכולות חדשות כוללות כלי להגדלה גולמית של Super Resolution, תמיכה עבור מחשבי Mac מבוססי Apple Silicon ו-70 קביעות מוגדרות מראש של Camera Raw חדשות.
עלות: החל מ74₪ אך אם החלטתם ללכת על adobe ולקחת העריכה ברצינות ההמלצה היא ללכת על חבילת כל היישומים ב185₪ לחודש, תקבלו גישה למעל 20 תוכנות בין היתר: Premiere Pro, After Effects, ו-PhotoShop. בנוסף Adobe מציעה גרסת ניסיון בחינם וכן החזר כספי מלא לשבועיים הראשונים מרגע הרכישה. העלויות נחשבות גבוהות ואכן קיימות אופציות זולות יותר אם עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר זה לא אתם.

corel paintshop pro 2022

4.5/5
reviews
Corel PaintShop Pro (PSP) היא פלטפורמה יצירתית עוצמתית המהווה אלטרנטיבה זולה יותר לPhotoshop של Adobe, התוכנה בעלת מאפיינים דומים בעלות נמוכה יותר, אפקטיים וכלי עריכה עוצמתיים, בנוסף PaintShop לא תדרוש מכם לשלם מנוי חודשי או שנתי, אלא תוכלו לרכוש את התוכנה בסכום חד פעמי של $59.99 דרך אמזון מה שיהיה אופציה זולה משמעותית מאשר קנייה דרך האתר של Corel ב69.99€ לכן כדאי לנצל את המבצע של אמזון, החסרון היחיד יהיה שלא תקבלו החזר התוכנה פשוטה להבנה ומותאמת לכל הרמות, Corel מעדכנת ומוציאה גרסאות מידי שנה של תוכנת הPaintShop והפעם בגרסת 2022 מציגה החברה טכנולוגיית AI מתקדמת שיכולה בין היתר לזהות ולהחליף רקע, הוספת מברשות וכלים חדשים, ותמיכה בקבצים חדשים (HEIC, HIF), התוכנה מיועדת רק למשתמשי windows (כך שאם אתם משתמשי mac כדאי שתמשיכו לגלול)

cyberlink PHTOTOdirector

4.6/5
reviews
תוכנת עריכת תמונות המציעה שילוב מדהים של אפקטים מרשימים ומיוחדים. ניתן לעצב את התמונות בדיוק לפי רצונכם. התוכנה מאפשרת הרבה מעבר ליישור מחדש או לחיתוך תמונה, ניתן לפצל שכבות צבע ואפילו להחליף או לשפר את השמיים שבתמונה. במערכת תוכלו למצוא גם אפקטיי סאונד ווידאו כך שתוכלו להנפיש את התמונות שלכם ולספר באמצעותם יותר מאלף מילים. כלי העריכה פשוטים וקלים להבנה וניתן ללמוד להשתמש בכל הפונקציות שמציעה התוכנה בכמה דקות כך שאין צורך להיות בעל ידע מוקדם כדי להשתמש בה. והתוכנה מתאימה גם למתקדמים וגם למתחילים והיא מותאמת הן למשתמשי Windows והן למשתמשי macOS.  
עלות: CyberLink PhotoEditor מציעה מסלולים שונים אשר כל אחד מהם מציע שירות אחר לתקופה מסוימת. המחירים נעים בין 43.99$ לשנה לבין 169.99$ לכל החיים. למשל, עבור מנוי PhotoDirector 365 העלות תהיה $43.99 לשנה, כלומר כ $3.67 לחודש. עבור רישום לכל החיים של PhotoDirector 13 Ultra המחיר הוא $79.99.        השינויים במחיר נובעים מכמות הplug-ins, האפליקציות הכלולות בתוך החבילה וכמות האחסון בענן. חשוב לציין כי בקניית מנוי חודשי/שנתי תקבלו גישה לתמונות וסרטונים באיכות גבוהה,(כולל shutterstock ו- gettyimages) וכן תמיכה מועדפת שלא תקבלו בקניית מנוי שנתי.

adobe lightroom

4.8/5
reviews
Lightroom של Adobe היא ללא ספק תוכנת זרימת העבודה המקצועית המובילה בצילום. Lightroom Classic מציע לצלמים מקצועיים מעולה לייבא, לארגן ולתקן את כל מה שהם מצלמים. העדכון של יוני 2021 מוסיף הרבה קביעות מוגדרות מראש למקצוענים, שדרוג רזולוציה ותמיכה ל- Apple Silicon M1. עדכונים אחרונים אחרים כוללים התאמות גוון מקומיות, מחוון Texture וכלי Enhance Details, יחד עם שיפורי ממשק והאצת ביצועים.
 עלות: החל מ35₪ אך אם החלטתם ללכת על adobe ולקחת העריכה ברצינות ההמלצה היא ללכת על חבילת כל היישומים ב185₪ לחודש, תקבלו גישה למעל 20 תוכנות בין היתר: Premiere Pro, After Effects, ו-PhotoShop. בנוסף Adobe מציעה גרסת ניסיון בחינם וכן החזר כספי מלא לשבועיים הראשונים מרגע הרכישה.