סקירת תוכנות עריכה - פילמורה Filmora

תוכנות עריכה מומלצות

FILMORA – פילמורה היא תוכנת העריכה המועדפת על מיליוני עורכים מאז השקתה ב2015, תוכנת העריכה פילמורה מספקת חוויה אינטואיטיבית למשתמשיה כדי להרחיב את היצירתיות שלהם ולפרסם את התוכן הדיגיטלי שלהם באיכות הכי גבוהה שיש, התוכנה זכתה בפרסים רבים בתחומה בזכות יכולתה להנגיש ולהתאים את סביבת העבודה לכל הרמות – מהמקצוענים ביותר ועד למתחילים גמורים.

קצת על Filmora:
Filmora בבעלותיה של Wondershare מציעה את הבאלנס המושלם בין תוכנה למקצוענים לחובבנים התוכנה מציעה לנו את הפיצ’רים העוצמתיים שלה עם ממשק נגיש לעורך במחיר התחלתי נוח למדי. התוכנה תומכת בכל פורמטי הוידאו המודרנים וכן גם HD ועריכה של סרטונים באיכות 4K. התוכנה מעולה בלספק סרטונים באיכות גבוהה לרשתות החברתיות, עורכים אשר מחפשים ליצור סרטונים במהירות ובקלות יהיו שמחים למדי מהתוצאות.
 
פיצ’רים מעניינים  בFilmora:
*חווית המשתמש- היא בין הנקודות המרכזיות בהן האפליקציה שמה עליהן דגש, מהרגע שתפתחו את תוכנת העריכה תהיו מוכנים לעבודה. מהרגע הראשון יהיה אפשר לשים לב כמה נקי ומאורגן כל הממשק נראה. עם כל הפיצ’רים שהוא מציע בהישג יד ממש מול העניים ובמרחק כמה קליקים מביצוע העבודה.
 
 
*עריכת הוידאו- עורכים חדשים בתחום יהנו מאוד מהתוכנה ויתפאלו, כמו שתיארנו בחווית המשתמש כל מה שהעורך צריך נמצא בהישג היד עכשיו רק צריך לתת לדמיון לעשות את שלו ותוכנה כבר תעזור לנו להוציא את הרעיון לפועל. יש כמות נרחבת של אופציות עריכה והפופולאריות ביותר הן חיתוך וידאו, התאמת שמע, הוספת מעברים ואפקטים ויזואלים. 
 
*מעברים ואפקטים- כלתוכנה שמכבדת את עצמה תציע לנו אוסף נרחב של אפקטים ומעברים ופילמורה לא יוצאת מן הכלל. פילמורה מציעה לנו מעל 300 אפקטים מיוחדים, אובייקטים, כיסויים, מעברים, מוזיקה ואפקטים של קול מוכנים לשימוש.
 
*מעקב אחר תזוזה- אחד מהפיצ’רים הכי מגניבים בפילמורה זה מעקב אחר תזוזה, היא נותנת לנו את האופציה לבחור אובייקט בפריים ולהלביש עליו אפקטים, טקסט וכל מה שנרצה והתוכנה כבר תעשה את הקסם  ותעקוב אחר האובייקט שלנו כאשר הוא זז לנו על גבי המסך. במפתחים של פילמורה התאמצו מאוד להביא לנו את הפיצ’ר המיוחד הזה ואפשר להגיד שהם עשו עבודה נפלאה.
 
*פיצול מסך- הוספת מסך מופצל זה שימושי למדי כאשר יוצרים תוכן שמכיל ראיונות, הדרכות או פרשנויות. הפיצ’ר הזה הוא פשוט למדי וקל לשימוש ואפילו יותר קל ליישום.
 
 
עלות:
Filmora מציעה לנו גרסה חינמית לטווח קצר של רק 10 סרטונים ועם לוגו של החברה על גבי הסרטון. אך החברה מציעה לנו מסלולים שונים בהם נוכל להנות ממנה המסלול הראשון הוא המסלול השנתי ועלותו הוא 68.98$ הוא מספק לנו את כל הפיצ’רים בתוכנה כגון עריכת וידאו, עריכת קול, עירכת צבע, מדיה מובנת ועוד פיצ’רים מתקדמים, היא מאשפרת לנו שירות על ידי החברה ובנוסף נותנת לנו שימוש בדרייב של החברה וזיהוי קול לכתב וזיהוי כתב לקול. המסלול השני אשר מוצע לנו הוא המסלול הנצחי אשר נותן לנו את אותם הפיצ’רים רק ל11 עדכוני הבאה הבאים ומחירו 79.99$.
 
4.6/5