פילמורה 13 Filmora: תוכנת עריכת וידאו מקיפה לכל הרמות

פילמורה 13

פילמורה היא תוכנת עריכת וידאו מקיפה המיועדת למשתמשים מתחילים ומתקדמים כאחד. היא פותחה על ידי Wondershare, חברה המתמחה ביצירת תוכנת מולטימדיה. Filmora 13 היא הגרסה העדכנית ביותר של התוכנה והיא מגיעה עם מגוון תכונות חדשות ושיפורים לקראת 2024. במאמר זה נסקור באופן מפורט את פילמורה 13 ונראה מה יש לה להציע.

ממשק

לפילמורה 13 Filmora יש ממשק מודרני ואינטואיטיבי שקל לנווט בו. התוכנה מאורגנת בפאנלים וכרטיסיות שונות, המאפשרות למשתמשים לגשת בקלות לכל הכלים והתכונות שהם צריכים. הלוח הראשי מציג את ציר הזמן, שבו משתמשים יכולים לסדר ולערוך את הווידאו קליפים שלהם. ישנם גם פאנלים למדיה, אפקטים ואודיו, המספקים גישה לכלים ומשאבים שונים.

אחד המאפיינים הבולטים של Filmora 13 הוא פונקציונליות הגרירה והשחרור שלו ותכונות הAI הנוספות. משתמשים יכולים פשוט לגרור ולשחרר את קובצי המדיה שלהם לציר הזמן כדי להתחיל בעריכה. זה מקל על ייבוא וסידור וידאו קליפים, תמונות וקבצי אודיו שונים.

 

כלי עריכה

לפילמורה 13 מגוון רחב של כלי עריכה שניתן להשתמש בהם כדי לשפר את המראה והתחושה של סרטון. אלה כוללים מעברים, אנימציות, שכבות-על ואפקטי טקסט. מעברים מאפשרים למשתמשים לעבור בצורה חלקה בין קטעי וידאו שונים. ל-Filmora 13 יש מגוון של מעברים לבחירה, כולל דהייה, מגבונים והתמוססות. ניתן להשתמש באנימציות כדי להוסיף תנועה ועניין לסרטון. ל-Filmora 13 יש מגוון של אנימציות, כולל דהייה, פאן וזום.

שכבות-על הן אלמנטים גרפיים שניתן להוסיף לסרטון כדי לשפר את המשיכה החזותית שלו. ל-Filmora 13 יש מגוון של שכבות-על, כולל טקסט, תמונות ווידאו קליפים.

ניתן להשתמש באפקטי טקסט כדי להוסיף כותרות, כיתובים ורכיבי טקסט אחרים לסרטון. ל-Filmora 13 מגוון אפקטים של טקסט, כולל אפשרויות גופן, צבע ויישור.

נסו את פילמורה 13 Filmora עכשיו בחינם!

 

מאפיינים מתקדמים

בנוסף לכלי העריכה הבסיסיים, ל-Filmora 13 יש גם מגוון תכונות מתקדמות שמתאימות למשתמשים מנוסים יותר. אלה כוללים תמיכה ברזולוציית 4K, אפקטים של chroma key (מסך ירוק) ועריכת אודיו מרובה רצועות. רזולוציית 4K מתייחסת לווידאו ברזולוציה של 4096 x 2160 פיקסלים, שהיא פי ארבעה מהרזולוציה של 1080p (1920 x 1080 פיקסלים). Filmora 13 תומך ברזולוציית 4K, המאפשרת למשתמשים ליצור סרטונים באיכות גבוהה עם פרטים חזותיים מדהימים.

אפקטי Chroma key מאפשרים למשתמשים להסיר את הרקע מהסרטון ולהחליף אותו בתמונה אחרת או וידאו קליפ. זה מכונה בדרך כלל אפקטים של "מסך ירוק" מכיוון שהוא משמש לעתים קרובות עם רקע מסך ירוק. ל-Filmora 13 יש מגוון של כלים chroma key המקלים על יצירת אפקטים של מסך ירוק בעלי מראה מקצועי.

עריכת אודיו מרובה רצועות מאפשרת למשתמשים לערוך את האודיו של הווידאו שלהם ברצועה נפרדת. זה מאפשר למשתמשים לכוונן עדין את האודיו של הווידאו שלהם וליצור מיקס סאונד מתוחכם יותר. ל-Filmora 13 מגוון כלים לעריכת אודיו, כולל בקרות עוצמת הקול, אפקטי פאדה-אין/אאוט והסטת גובה הצליל.

 

ייצוא ושיתוף

כאשר הסרטון מסתיים, Filmora 13 מאפשר למשתמשים לייצא אותו במגוון פורמטים, כולל MP4, AVI, MOV ועוד. לתוכנה יש גם מגוון הגדרות ייצוא המאפשרות למשתמשים להתאים את האיכות והגודל של הסרטון המיוצא. ל-Filmora 13 יש גם מגוון אפשרויות שיתוף, כולל היכולת להעלות סרטונים ישירות ליוטיוב, Vimeo ופלטפורמות שיתוף וידאו אחרות.

בנוסף לתכונות הבסיסיות והמתקדמות שהוזכרו לעיל, ל-Filmora 13 יש גם מגוון כלים ומאפיינים אחרים שניתן להשתמש בהם כדי לשפר עוד יותר את המראה והתחושה של סרטון.

אחת התכונות הללו היא היכולת להוסיף פילטרים לסרטון. מסננים מאפשרים למשתמשים להתאים את הצבע והגוון של הסרטון שלהם, ומעניקים לו מראה או תחושה ספציפיים. ל-Filmora 13 יש מגוון של מסננים לבחירה, כולל שחור ולבן, ספיה ווויגנט.

תכונה שימושית נוספת היא היכולת להוסיף גרפיקה בתנועה לסרטון. גרפיקה בתנועה הם אלמנטים גרפיים הנעים ומעוררים הנפשה בתוך הסרטון. ל-Filmora 13 מגוון תבניות גרפיקה בתנועה שניתן להשתמש בהן כדי להוסיף אלמנטים בעלי מראה מקצועי לסרטון.

ל-Filmora 13 יש גם מגוון אפקטים של אודיו שניתן להשתמש בהם כדי לשפר עוד יותר את הצליל של סרטון. אלה כוללים אפקטים של אקווליזציה, ריוורב ודיליי.

לבסוף, ל-Filmora 13 מגוון כלים לארגון וניהול קבצי מדיה. אלה כוללים את היכולת לייבא ולארגן קובצי מדיה לתוך תיקיות, כמו גם את היכולת לתייג ולתייג קובצי מדיה לחיפוש וגישה קלה יותר. לסיכום, Filmora 13 היא תוכנת עריכת וידאו מקיפה וקלה לשימוש המתאימה למשתמשים מתחילים ומתקדמים כאחד. יש לו מגוון תכונות בסיסיות ומתקדמות המאפשרות למשתמשים ליצור סרטונים בעלי מראה מקצועי בקלות. בין אם אתה מתחיל או עורך וידאו מנוסה, ל-Filmora 13 יש מה להציע. 

 

פילמורה 13 היא הגרסה האחרונה של Wondershare Filmora, תוכנת עריכת וידאו פופולרית למתחילים ולמקצוענים כאחד. הוא מציע מגוון רחב של תכונות וכלים המקלים על יצירת סרטונים מדהימים, גם אם אינך מומחה לעריכת וידאו.

Filmora 13 מציעה שפע של פיצ'רים חדשים ומלהיבים, במיוחד בתחום של עריכת וידאו המופעלת על ידי AI. הנה סקירה מהירה של מה חדש:

תכונות AI:

עריכת AI Copilot: דמיין שיש לך עוזר עריכה שמבין את החזון שלך ומציע שיפורים. זה מה שעושה עריכת AI Copilot! זה מנתח את הצילומים שלך וממליץ על חיתוכים, מעברים ואפילו מוזיקה על סמך הסגנון שלך.

עריכה מבוססת טקסט בינה מלאכותית: תשכחו מקיצוץ וסידור מחדש של קליפים באופן ידני. פשוט ערוך את התמליל שנוצר מהסרטון שלך, ו-Filmora תעשה עבורך את החיתוך.

AI Music Generator: אל תתאמץ למצוא את פס הקול המושלם. AI Music Generator יוצר מוזיקה ללא תמלוגים התואמת את הנושא ומשך הסרטון שלך.

יוצר תמונות ממוזערות בינה מלאכותית: אל תסתכל יותר על התמונות שלך, מנסה לבחור את התמונה הממוזערת המושלמת. AI Thumbnail Creator מנתח את הסרטון שלך ומציע את המסגרת המושכת את העין והרלוונטית ביותר.

AI Smart Masking: יצירת מסכות מדויקות סביב אובייקטים הייתה בעבר משימה מייגעת. AI Smart Masking מוציא את הטרחה מזה, בוחר במדויק את מה שאתה רוצה ומשאיר את מה שאתה לא רוצה.

AI Text-To-Video: הפוך את התסריטים הכתובים שלך לסרטונים מרתקים עם העוצמה של AI. כל שעליך לעשות הוא להזין את הטקסט שלך, ו-Filmora תיצור סרטוני אנימציה עם חזותיים ומוזיקה תואמים.

תכונות ראויות לציון נוספות:

קליפים מורכבים: קבץ כמה קליפים יחד והתייחס אליהם כיחידה אחת, מה שמקל על העברה, עריכה והחלת אפקטים.

עריכה מרובה קליפים: ערוך מספר קליפים בו זמנית, חוסך לך זמן ומאמץ.

קיצורי דרך למהירות השמעה: התאם במהירות ובקלות את מהירות ההשמעה באמצעות קיצורי מקלדת ייעודיים.

הילוך איטי עם זרימה אופטית: צור אפקטים בהילוך איטי חלקים וטבעיים מבלי להקריב את האיכות.

היקפי וידאו מקצועיים: קבל תצוגה ברמה מקצועית של רמות האודיו והווידאו שלך עם היקפים חדשים.

עורך גרפי מפתח פריים: כוונן אנימציה ואפקטים עם שליטה מדויקת על מסגרות מפתח.

רקעים הניתנים להתאמה אישית: שנה את הרקע של סביבת העבודה לעריכה שלך כך שיתאים להעדפות שלך.

אוספי אפקטים: מצא את האפקטים שאתה צריך מהר יותר עם אוספים שנאספו לקטלוג לפי נושא וסגנון.

הקלטת מסך אופטימלית: צלם את המסך שלך עם ביצועים ויציבות משופרים.

סמנים: הגדר סמנים בציר הזמן שלך כדי לנווט במהירות ולקפוץ לנקודות ספציפיות בסרטון שלך.

הגנה על גוון עור באמצעות AI: שמור על גווני עור טבעיים תוך התאמת צבעים ותאורה.

מסומנים למועדפים: גש בקלות לאפקטים ולמשאבים המועדפים עליך עם סעיף "מועדפים" ייעודי.

וזו רק טעימה ממה שחדש ב-Filmora 13! עם תכונות ה-AI החזקות ושיפורי זרימת העבודה שלה, Filmora הופכת את עריכת הווידאו לנגישה ויעילה יותר מאי פעם.

בין אם אתה עורך ותיק או רק בתחילת הדרך, Filmora 13 מציע משהו לכולם. אני ממליץ לבדוק את האתר או ערוץ היוטיוב שלהם לקבלת מידע מפורט יותר והדרכות על כל התכונות החדשות והמדהימות הללו.

הנה כמה מהיתרונות והחסרונות של פילמורה 13:

יתרונות:

  • ממשק ידידותי למשתמש
  • מגוון רחב של תכונות וכלים
  • מחיר סביר
  • זמין במספר פלטפורמות
  • עדכונים שוטפים עם תכונות חדשות
  • תכונות AI מתקדמות

חסרונות:

  • סימן מים על סרטונים מיוצאים בגרסה חינמית
  • יכול להיות איטי במחשבים ישנים יותר
  • תכונות מסוימות עשויות להיות מורכבות לשימוש

לסיכום

פילמורה היא תוכנת עריכת וידאו נהדרת למתחילים ולמקצוענים כאחד. היא מציעה מגוון רחב של תכונות וכלים במחיר סביר. אם אתם מחפשים תוכנת עריכת וידאו חזקה וקלה לשימוש, פילמורה 13 היא אפשרות מצוינת.

Scroll to Top
דילוג לתוכן