תוכנות עריכה בחינם

תוכנות חינמיות לעריכת וידאו

תוכנת עריכת וידאו יכולה להיות יקרה. אבל אם אתה רק מתחיל או עובד עם תקציב, יש הרבה עורכי וידאו נהדרים בחינם שיכולים לעזור לך ליצור סרטונים מדהימים. הנה 5 מהטובים ביותר:

5 תוכנות לעריכת וידאו בחינם:

iMovie

תוכנה חינמית לעריכת וידאו שפותחה על ידי Apple. הוא שוחרר במקור בשנת 1999 כיישום Mac OS 8 יחד עם דגם ה-Mac/ מאז השחרור הראשוני שלו, iMovie נכלל בחינם בכל מהדורה של macOS. iMovie מאפשר למשתמשים ליצור ולערוך סרטונים ולשתף אותם בפלטפורמות מדיה חברתית כמו YouTube ו-Vimeo, או לייצא אותם להפעלה במכשירים ניידים או ב-iTunes.

Lightworks

היא אפליקציה מקצועית לעריכת וידאו הזמינה עבור Windows, Linux ו-macOS. הוא שימש בסרטים הוליוודיים רבים, כמו הזאב מוול סטריט, Pulp Fiction ו-LA Confidential. Lightworks פותחה במקור על ידי EditShare בשנת 1989 כמערכת עריכה לא ליניארית (NLE) לעריכה לא מקוונת של קלטת וידאו ב-Broadcast Standard Definition (SD). lightworks הוא עורך וידאו חינמי וקוד פתוח עם היסטוריה ארוכה בתעשיית הקולנוע.

DaVinci Resolve

תוכנת עריכה חינמית עבור macOS, Windows ו-Linux, שפותח במקור על ידי da Vinci Systems, וכעת פותח על ידי Blackmagic Design. דה וינצ'י ריזולב נמצא בשימוש נרחב בתעשיית הקולנוע ובפוסט-פרודקשן בטלוויזיה. בנוסף לתפקידו העיקרי כמתקן צבע, הוא כולל כלי עריכת וידאו לא ליניאריים הדומים לאלה שנמצאים ב-Avid Media Composer ו-Final Cut Pro.

OpenShot

עורך וידאו חינמי ותכונת קוד פתוח עבור FreeBSD, Linux, HaikuOS, macOS ו-Windows.  הפרויקט החל באוגוסט 2008 על ידי ג'ונתן תומס, במטרה לספק אפליקציה יציבה, חינמית וידידותית לעריכת וידאו.

HitFilm Express

 היא תוכנת עריכת וידאו בחינם עם כלי VFX ברמה מקצועית וכל מה שאתה צריך כדי ליצור תוכן מדהים, סרטים או סרטוני משחקים. מושלם למתחילים, סטודנטים לקולנוע, גיימרים, יוטיוברים או כל קריאייטיב ללא תקציב.

 

Scroll to Top
דילוג לתוכן